GFN

gfn@gfn.lv

+371 29173121

Par mums

Grāmatvedības pakalpojumi

SIA GFN ir uzņēmums ar vairāk kā 10 gadu pieredzi grāmatvedības pakalpojumu sniegšanā.

Uzņēmums SIA GFN nodrošina grāmatvedības pakalpojumus klientiem, kas darbojas dažādās uzņēmējdarbības nozarēs, piemēram: celtniecības, pārtikas, ražošanas,pakalpojumu sniegšanas, nekustamo īpašumu un finanšu pārvaldības uzņēmumos.

Laika gaitā ir iegūta liela pieredze darbam ar VID un citām valsts institūcijām.

Atbildīga komanda

Uzņēmuma komanda, kas ir saliedēta no pirmsākumiem, rūpējas par vairāku nozaru uzņēmumu finanšu datiem. Uzņēmuma darbiniekiem piemīt augsta atbildības sajūta, precizitāte, laba analītiskā domāšana, godīgums un mērķtiecība. Darbiniekiem tiek nodrošināta patstāvīga profesionālo zināšanu apgūšana, apmeklējot seminārus un kursus, par jaunākām izmaiņām likumdošanā.

Uzņēmums  izprot katra klienta rūpes par savu finanšu datu pareizību un drošību. Tāpēc SIA GFN darbība ir civiltiesiski apdrošināta. Grāmatvedības un klientu datu aizsardzības sistēmas tiek savlaicīgi pilnveidotas, lai atbilstu datu aizsardzības noteikumiem.

Kāpēc izvēlēties GFN?

Uzņēmumam NAV vajadzības algot grāmatvedi, iegādāties biroja tehniku grāmatvedim, kā arī iegādāties grāmatvedības uzskaites programmu

Nodrošināta komunikācija ar valsts iestādēm; atskaites valsts institūcijām tiek noformētas laikā un atbilstoši likumdošanas prasībām

Informējam par izmaiņām likumdošanā

Individuāla pieeja katram klientam ar garantētu datu drošību un konfidencialitāti

Jums nav jādomā par sava uzņēmuma grāmatvedību, jo to organizēšanu un izpildi uzņemsimies mēs!